POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Posiadamy licencję zawodową nr  13971 nadaną przez Ministra Infrastruktury oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa.

Pośredniczymy w transakcjach zmierzających do nabycia i zbycia, zamiany, najmu i dzierżawy nieruchomości wszelkiego rodzaju oraz zbywalnych ograniczonych praw rzeczowych.

Sprawdzamy stany prawne nieruchomości oraz przygotowujemy pełną dokumentację do transakcji.

Doradztwo na rynku nieruchomości obejmuje regulacje stanów prawnych, doradztwo w zakresie planowanych inwestycji i projektów budowlanych, a także analizy opłacalności.

Nasze usługi obejmują również pośrednictwo kredytowe w zakresie pozyskiwania kredytów konsumpcyjnych, hipotecznych i obrotowych - dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie internetowej www.debscy.otodom.pl

Dysponując kontaktami, doświadczeniem, kompetentnym zespołem oraz sumiennie poszerzaną wiedzą na temat rynku nieruchomości aktywnie angażujemy sie w działalność pośrednictwa w zakresie uruchomienia inwestycji deweloperskich. Wszystkich zainteresowanych profesjonalną obsługą inwestycji zachęcamy do współpracy na rynku mieszkaniowym jednorodzinnym i wielorodzinnym oraz komercyjnym. 

Jeżeli posiadasz atrakcyjną nieruchomość i nie wiesz co z nią zrobić, możesz skorzystać z doradztwa inwestycyjnego w naszej firmie.