FIRMA

Działamy w branży projektowo-budowlanej oraz w branży obsługi nieruchomości od 18 marca 1991 roku.  Początkowo prowadziliśmy działalność pod nazwą  Biuro Projektowania, Kosztorysowania i Wyceny Nieruchomości, następnie od stycznia 1999 roku pod nazwą Biuro Projektów i Wycen Nieruchomości „Delta”, zaś od lutego 2011 roku pod nową nazwą Biuro Obsługi Nieruchomości „Dębscy”.

Zawsze pracujemy jako zespół, a w przypadku zaistnienia potrzeby dysponujemy kontaktami i korzystamy z pomocy fachowców i ekspertów z innych dziedzin branży budowlanej i branży nieruchomości.

Misją naszej firmy jest osiąganie najwyższego poziomu satysfakcji naszych Klientów poprzez dostarczanie im nowoczesnych, kreatywnych i doskonałych jakościowo rozwiązań.
Oferujemy kompleksową usługę – od analizy potrzeb Klienta i konsultacji podczas realizacji projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.
Kładziemy bardzo duży nacisk na jakość naszych usług i ścisłą współpracę z Klientem.
Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje.
Tworzymy klimat pracy zespołowej łączący swobodę działania z dyscypliną wykonywania zadań.
Wspieramy kreatywność i innowacyjność pracowników.

NASZ ZESPÓŁ

mgr inż. Jolanta Dębska

Uprawniony projektant w specjalności architektonicznej i konstrukcyjno-budowlanej, kierownik budowy i robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.  

Absolwentka Wydziału Budownictwa Politechniki Warszawskiej. Ukończyła Studium Podyplomowe Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej oraz Studium Podyplomowe Urbanistyki i Gospodarki Przestrzennej na Politechnice Warszawskiej Wydział Architektury.

mgr inż. Tadeusz Dębski

Rzeczoznawca majątkowy i pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Absolwent Wydziału Mechaniki Politechniki Warszawskiej. Ukończył Studia Podyplomowe Zarządzania Finansami i Marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Studium Podyplomowe Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej oraz Studium Podyplomowe Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomości na Warszawskiej Szkole Zarządzania.    

mgr inż. arch. Paulina Dębska

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej w Warszawie. Specjalizacja w projektach urbanistycznych, architektonicznych oraz projektach wnętrz.